Жов

Поняття академічної доброчесності

23 жовтня 2023 року з нагоди Міжнародного дня академічної доброчесності відбувся тренінг «Поняття академічної доброчесності: case study» (докторка філософських наук, заступниця голови Ради молодих науковців Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича І. Горохолінська). Студенти ОП «Соціальне забезпечення» взяли участь в обговоренні цікавих кейсів, пов’язаних з навчальною та науковою діяльністю. Розглянуто юридичні, етичні аспекти академічної доброчесності, отримано поради щодо запобігання академічному плагіату, обговорено форми порушення та заходи покарання у випадку виявлення. Щиро дякуємо за організацію корисного пізнавального заходу!

У цій публікації використані слайди з презентації, люб’язно наданої І.Горохолінською