Жов

Майбутнім юристам — про журналістику воєнного часу

4 жовтня завкафедри журналістики Любов Василик та випускниця кафедри, журналістка медіа «Молодий Буковинець» Анна Семьонова стали спікерами заходу, організованого чернівецьким осередком Європейської асоціації студентів права (ELSA). Їм випало поспілкуватися зі студентами-юристами у резиденції Молоді. На обговорення винесли тему «Журналісти на передовій: Герої або мішені?».

Зустріч відбулася у форматі діалогу. Молодь цікавилася, яким джерелам варто довіряти, зважаючи на поширення російських фейків та пропаганду. Згадали Білий список медіа, хоча застерегли, що джерела треба диверсифікувати, читати різні медіа, зіставляти, щоб бачити широку інформаційну картину. Тому кожен може укласти для себе список «своїх» видань. З’ясували, чи варто журналістам їхати на передову і яка роль медіа у воєнних конфліктах. Спікери розповіли, як журналісти виконують свою місію інформаційних посередників під час воєн.