Вер

Відбудеться презентація випускником ОНП “Релігієзнавство” наукових результатів його дисертації “Постсекулярна екуменічна парадигма Католицької Церкви в структурі релігійно-філософського дискурсу” та її обговорення.

19 вересня 2023 р., о 14:30 на базі кафедри філософії та культурології філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться публічна презентація випускником освітньо-наукової програми “Релігієзнавство” (третього рівня вищої освіти) Андрієм Квіком наукових результатів його дисертації “Постсекулярна екуменічна парадигма Католицької Церкви в структурі релігійно-філософського дискурсу” та її обговорення. Місце проведення: 6 корпус ЧНУ, авд. 31.Ті, у кого є на це об’єктивні причини, можуть доєнатися в режимі онлайн. Запрошуються викладачі та аспіранти кафедри.