Вер

Літня школа “Еудженіу Кошеріу”

У період з 28 серпня до 3 вересня студенти кафедри румунської та класичної філології Щербанюк Кетелін, Олару Віолета та Ілій Руслана взяли участь у сьомій літній школі “Сучасні концепції Еудженіу Кошеріу”, організованій Клузьким університетом імені Бабеша-Бойяї. Цьогоріч до роботи у школі записались студенти з Уругваю, Японії, Чилі, Америки, Італії, Германії та ін. Конференція була проведена викладачами з Румунії (з університетів Клужу, Тімішоари, Яссів та Бухаресту) та інших країн (Аргентини, Бразилії, Болгарії, Чилі, Швейцарії, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Іспанії, Уругваю). Здійснені дослідження дали можливість учасникам поглибити концептуально-теоретичні знання у галузі лінгвістики.