Сер

Викладачі кафедри філософії та культурології надають експертні послуги для реалізації громадським сектором проєктів Мжінародної організації з міграції в Україні

3-5 серпня 2023 року в с. Поляниця Івано-Франківської області в межах реалізації проекту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми у Чернівецькій області» (за сприяння Міжнародної організації з міграції), відбулась сесія стратегічного планування. У ній взяли участь члени Координаційної ради з питань сімейної політики при Чернівецькій ОДА/ОВА, а також заступники голів районних державних адміністрацій. За її результатами буде розроблено і затверджено Обласна програма з протидії торгівлі людьми у Чернівецькій області на період 2024-2025 роки. Викладачка кафедри філософії та культурології к. соц. н., доц. Медіна Т. В., яка є експертом з підтримки національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, модерувала захід.