Чер

Викладачі, аспіранти і студенти філологічного факультету долучилися до Наукових пікніків-2023

21 травня 2023 року на території скверу, що навпроти колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, відбувся науково-просвітницький захід «Наукові пікніки–2023». Захід був ініційований Радою молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Філологічний факультет також презентував свою локацію, у роботі якої взяли участь викладачі, аспіранти і студенти – представники різних кафедр, члени Наукового товариства, Студентського парламенту і Студентської профспілки.

У даній секції відвідувачі науково-просвітницького заходу мали змогу:

• відгадати мислителя чи письменника за ключовими словами, заховавшись під його маскою («Хто Я?»);
  • вдосконалити креативне мислення, граючи у рими;
  • випробувати свої ораторські вміння (читання скоромовок на швидкість);
  • позайматися «лінгвоматематикою»;
  • спробувати себе у ролі сучасного журналіста (практика інтерв’ю, фото-, відеоконтент);
  • записатись на вебінар із написання мотиваційного листа;
  • поспілкуватися із представниками факультету про особливості актуальних освітніх програм.

Довід подібної неформальної комунікації, де наука постає цікавою, інтерактивною, доступною і близькою кожному, є дуже цінним.

Фотозвіт заходу да покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/19e90RyzHx2ZxRs4XKxeap_0VHERvXMZc?usp=drive_link