Гру

Польсько-український освітній семінар у м. Варшаві, 04 – 08 лютого 2017 р.

Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві спільно із Інститутом  Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці запрошують до участі у освітньому семінарі у Варшаві, що організований з метою надання актуальної інформації щодо стипендіальних та грантових програм доступних для молодих спеціалістів та студентів з України для навчання і проведення наукових досліджень в польських ВНЗ, що сприятиме підвищенню академічної мобільності українців на міжнародній арені. В рамках програми  передбачено проведення воркшопів для здобуття  практичного досвіду щодо підготовки конкурентного пакету документів та ознайомлення учасників з правовими та організаційними моментами навчання та проживання в Польщі.

Дата проведення: 04 – 08 лютого, 2017 року.

Організаційний внесок: 175 Євро (проїзд, проживання та трьохразове харчування забезпечується).

Кінцевий термін реєстації02 січня 2017 року.

Сертифікат про участь у освітньому проекті.

Більш детально на сайті семінару: http://www.imans.eu/?p=3010