Тра

Зустріч гаранта освітньої-професійної програми “Українська мова та література” зі студентами першого курсу

На факультеті відбулась зустріч гаранта освітньої програми “Середня освіта (Українська мова та література)” Валентина Мальцева зі студентами 1 курсу спеціальності 014 “Середня освіта”. Здобувачі освіти поділилися своїми враженнями, досягненнями та складнощами, з якими зіткнулися впродовж першого року навчання на ОП, зокрема в перші його тижні.

Особливу увагу гарант звернув на можливість ознайомитися із силабусами курсів, що входять до каталогу вибіркових дисциплін. Розмова пройшла активно та плідно, оскільки студенти висловлювали свою думку та рекомендації щодо проблемних ситуацій, що виникали під час навчання. У результаті першокурсники проявили ініціативу та бажання допомогти тим, хто вступить на факультет цьогоріч, адаптуватися до університетського життя.

Пропозиції студентів буде враховано під час підготовки до наступного навчального року.