Кві

День відкритих дверей

27 та 30 квітня 2023 року кафедра румунської та класичної філології провела зустріч зі студентами, які готуються до вступу в університет. Під час заходу студенти мали змогу дізнатися про умови вступу на 2023-2024 навчальний рік, дізналися корисну інформацію для створення електронного кабінету, обговорили предмети, які потрібні для вступу та графік подання документів до приймальної комісії.

Цього року кафедра румунської та класичної філології пропонує нову освітню програму «Румунська мова та література. Зарубіжна література», яка дасть студентам подвійну спеціалізацію та можливість конкурувати на ринку праці. Для своїх майбутніх студентів кафедра забезпечує адаптований до потреб сучасного суспільства навчальний процес, у якому важливу роль відіграє формування професійних навичок.