Кві

Участь студентів у конференції

Вітаємо юних дослідників!

Студенти кафедри румунської та класичної філології Віолета Олару та Кетелін Щербанюк представили Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича на студентській науковій конференції «Людина як суб’єкт міжкультурної комунікації: сучасні тенденції у філології, перекладі та викладанні іноземних мов», організований Національним технічним університетом України «Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського».

Студент 3 курсу Кетелін Щербанюк представив роботу «Рецепція творчості Тараса Шевченка в румунській літературі», у якій продемонстрував, що Тарас Шевченко став постійною цінністю в румунському культурно-літературному контексті. Студентка 3 курсу Віолета Олару у статті «Роман Дана Лунгу «Я – комуністка!» у полікультурному контексті» підкреслила важливість художніх перекладів для реальної оцінки національних літератур, а також для зближення народів через художню мову.