Бер

Всесвітній день поезії в Чернівецькому національному універитеті імені Юрія Федьковича

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відзначили Всесвітній день поезії вшануванням пам’яті українського поета Тараса Шевченка. Мета цьогорічного свята – презентація колекції «Кобзаря» різними мовами світу. Представлена колекція налічує 55 примірників зібраних викладачем кафедри української літератури Василем Костиком.

На цьому святі взяли участь студенти кафедри румунської та класичної філології. Кетелін Щербанюк, студент 3 курсу, презентував переклад твору Тараса Шевченка румунською мовою поета Іоана Козмея, а студентка 2 курсу Філотея Бружа вразила присутніх віршами Тараса Шевченка в румунській інтерпретації.