Тра

Магістрантка філологічного факультету взяла участь у роботі Міжнародного літературознавчого круглого столу

13 травня 2023 року магістрантка філологічного факультету спеціальності «Філологія» Марина Горбатюк взяла участь у роботі Міжнародного круглого столу «606 через 90: Проблема ризикованої думки про Миколу Хвильового в ювілей його смерті за останньої війни».

Науковий захід був співорганізований Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди, Вроцлавським університетом, Університетом Кальярі, Люблінським католицьким університетом Яна Павла ІІ, Реґенсбурзьким університетом, Яґеллонським університетом у Кракові та Харківським літературним музеєм.

Див. інформаційний лист: http://www.ilnan.gov.ua/index.php/uk/konferentsii/item/1057-606-cherez-90-problema-ryzykovanoi-dumky-pro-mykolu-khvylovoho-v-iuvilei-ioho-smerti-za-ostannoi-viiny

До програми конференційного проєкту (див. https://drive.google.com/file/d/1TyBYL_E2LB_59mVShRqG8Exg-lKv_OwK/view ), який модерували Алессандро Ачіллі (Італія) та Альберт Новацький (Польща), увійшло 16 доповідей експертів:

к.філол.н. Олександра Забірка (Німеччина), проф. Аґнєшки Матусяк (Польща), проф. Вахтанга Кебуладзе (Україна), проф. Ольги Харлан (Україна), проф. Олени Романенко (Україна), доц. Ліліани Вежбовської (Україна), проф. Світлани Ленської (Україна), доц. Юрія Ганошенка (Україна), проф. Світлани  Криворучко (Україна), аспір. Ольги Піскунової (Україна), аспір. Валерії Колодій (Україна), к.філол.н. Альберта Новацького (Польща), к.філол.н. Марини Куценко (Україна), проф. Фелікса Штейнбука (Словаччина), доц. Галина Хоменко (Україна).

Студентка ЧНУ Марина Горбатюк презентувала доповідь на тему: «„Санаторійна зона” М. Хвильового як метафора розплати», а також взяла участь у дискусії.

Наукову роботу було виконано у межах навчальної дисципліни «Теорія літератури» з консультаціями к.філол.н. Альони Тичініної.

Окрім того, варто додати, що Марина Горбатюк здійснює «мовознавче» магістерське дослідження під керівництвом проф. Мар’яна Скаба, є стейкхолдеркою філологічного факультету, членкинею правління Наукового товариства філологічного факультету, працює PR-менеджеркою видавництва «Книги – ХХІ» та бібліотекаркою відділу абонемента Чернівецької обласної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка, займається літературно-критичною діяльністю.

Вітаємо Марину з успішною доповіддю та бажаємо подальших наукових здобутків!