Тра

Чернівецькі дослідники – на форумі «Богослов’я нації»

Представники кафедри філософії та культурології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – докторка філософських наук Ірина Горохолінська і здобувач магістерської освітньо-професійної програми Михайло Мілешкін – взяли 28 квітня 2023 р. участь у представницькому міжконфесійному богословському форумі, де обговорювалися гострі проблеми сьогодення. «Богослов’я нації» – саме така загальна тема цієї конференції студентів і молодих науковців, що відбулася на базі Таврійського християнського інституту (він базується нині в Івано-Франківську). Михайло Мілешкін представив доповідь – «Питання конфесійної самоідентифікації українських християн в умовах повномасштабного вторгнення». Чернівецькі учасники взяли участь і в панельній дискусії, де також брали участь і ректор Таврійського християнського університету Валентин Сірий та знаний український філософ, релігієзнавець і богослов Юрій Чорноморець.
Обговорення були предметні та соціально важливі і кристалізували християнське бачення руху України до перемоги та миру.