Тра

Кафедра філософії та культурології традиційно долучилася до щорічного наукового форуму студентів університету

У дусі діалогу й здорової полеміки розглянуто низку актуальних тем соціогуманітарних і світоглядних наук. Це відбулося 25 квітня 2023 р. – під час роботи підсекцій кафедри філософії та культурології філологічного факультету на щорічній студентській науковій конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Взяли участь майбутні філософи, культурологи, богослови, фахівці із соціального забезпечення. Особливо варто відзначити змістовність та творчий тонус доповідей Валерії Черкавської (наук. керівн. – доц. Оксана Гнатчук), Анни Хотячук (наук. керівн – доц. Сергій Яремчук), Софії Балицької (наук. керівн. – доц. Тетяна Радзиняк), Михайла Мілешкіна (наук. керівн. – доц. Микола Лагодич), Ігоря Горобця (наук. керівн. – доц. Олександр Бродецький), Арсена Хребтака (наук. керівн. – канд. філос. н. Олександр Марчук), Євгена Мандрика (наук. керівн. – канд. філос. н. Олександр Марчук), Юлії Гуменюк (наук. керівн. – канд. соц. н. Катерина Шестакова), Марії Карвасарської (наук. керівн. – доц. Тетяна Медіна), Наталії Тарасенко (наук. керівн. – канд. соц. н. Катерина Шестакова), Ельвіри Снігур (наук. керівн. – Катерина Шестакова), Аліни Баран (наук. керівн. –доц. Оксана Гнатчук).

А в другому турі конференційного змагання з-поміж трьох учасниць – Софії Балицької, Анни Хотячук і Валерії Черкавської – чиї доповіді були особливо актуальні, продумані й влучно спрезентовані, компетентне журі визначило учасницю університетского етапу, який відбувся 27 квітня в Червоній залі Резиденції. За складеною традицією філологічний факультет на цьому форумі традиційно має дві студентські доповіді, одна з яких – від  кафедри філософії та культурології (колишнього філософсько-теологічного факультету).

За вердиктом журі (що ухвалювався шляхом голосування) представила студентську спільноту кафедри на загальноуніверситетському засіданні здобувачка освіти зі спеціальності «Соціальне забезпечення» Валерія Черкавська з доповіддю «Особливості цифрової трансформації соціальної сфери в Україні». Доповідь викликала цікаві запитання й жваве обговорення.

Усім творчим студентам – подальших успіхів у пізнанні!