Кві

Тепло конференційного спілкування примножується

Представники Ради молодих учених філологічного факультету завітали у Центр денного перебування для молоді з інвалідністю «Даруй тепло», де мали нагоду познайомитися з його керівницею Марією Чегорян та молодими людьми, котрі відвідують цей заклад, що є територією спілкування, обміну гарними емоціями та взаємопідтримки.

На потреби функціонування центру було передано кошти (6000 грн.), які вдалося зібрати під час проведення Всеукраїнської молодіжної конференції «Платон мені друг, але істина дорожча», організованої Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених філологічного факультету. Також з нагоди знайомства за гарною традицією господарям центру було передано солодощі.