Кві

Співпраця Наукового товариства філологічного факультету з Музеєм науки

12 квітня 2023 року члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених філологічного факультету взяли участь у «Космічному фестивалі», що відбувся у Музеї науки. Так, філологи долучилися до роботи літературної експозиції з креативного письма «Космічна поезія».

Катерина Калинич (аспірантка кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури) та Олена Склярова (випускниця філологічного факультету) поговорили з учнями про метафорику їхніх власних планет, вчили учнів римувати та писати вірші. Окрім того, молоді вчені пояснили учасникам «космічного» воркшопу про  поетикальні  особливості верлібру, хоку та сенкану, представили можливі варіанти поетичних текстів «Космічний корабель».