Кві

Відбудеться презентація випускницею ОНП “Релігієзнавство” наукових результатів її дисертації “Аксіосфера сакрального в мистецтві сьогодення: релігійно-антропологічний контексті діалогічний потенціал” та її обговорення.

11 квітня 2023 р., о 15.00 на засіданні кафедри філософії та культурології філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться публічна презентація випускницею освітньо-наукової програми “Релігієзнавство” (третього рівня вищої освіти) Іриною Лазоревич наукових результатів її дисертації “Аксіосфера сакрального в мистецтві сьогодення: релігійно-антропологічний контекст і діалогічний потенціал” та її обговорення. Формат проведення дистанційний. Запрошуються викладачі та аспіранти кафедри.

Посилання на зустріч

meet.google.com/yqw-tjdf-ykx