Бер

Зустріч групи забезпечення освітньої програми «Соціальне забезпечення» зі студентами

22 березня 2023 р. відбулася зустріч групи забезпечення освітньої програми «Соціальне забезпечення» зі здобувачами вищої освіти всіх курсів вказаної ОП. Були присутні 20 студентів, які представляли всі курси цієї бакалаврської програми, а також представники органів студентського самоврядування університету (голову студентського парламенту університету, факультету, а також представниця профспілкової організації факультету). За тиждень до зустрічі студентам було надіслано учасникам було надіслано покликання на проєкт освітньої програми, щоб вони мали можливість ознайомитися з нею. Здобувачами і студентськими активістами були висловлені слушні зауваження, які стосувались їхнього бачення покращення ОП. Групою забезпечення буде проаналізовано надані рекомендації щодо їх впровадження в освітній процес.