Бер

Відбувся захист практики здобувачів за спеціальністю “Соціальне забезпечення”

Днями відбулися захисти виробничих (документознавчої та стажерської) практик спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» 3-4 курс. Згідно з навчальним планом, студенти мали можливість їх пройти в Чернівецькому обласному центрі зайнятості, Департаменті соціальної політики Чернівецької міської ради, міських та селищних радах за місцем проживання. Під час проходження практики студенти набули практичного досвіду професійної діяльності у закладах соціальної сфери, закріпили одержані під час навчального періоду теоретичні знання та отримала навички планування та організації робочого часу. Студенти долучалися до виконання різних доручень спеціалістів, перевірки  електронних справ та брали безпосередню участь у різного роду соціальних заходах. Під час захисту студенти зауважили, що отримали досвід  від ознайомлення з роботою і завданнями соціального працівника, навчилися  правильно та послідовно планувати роботу, а також співпереживати та допомагати, підтримувати моральний дух тих, хто цього потребує.