Бер

IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

7 березня 2023 року, завідувачка кафедри румунської та класичної філології, доц. Крістінія Паладян як голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної), взяла участь у нараді щодо організації відбірково-тренувальних зборів переможців ІІІ етапу з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році, організованої Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Цьогоріч підготовка переможців ІІІ етапу до участі в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад триватиме з 9 по 14 березня, як очно, так і в режимі онлайн. Очні заняття проходитимуть на кафедрі румунської та класичної філології. Отже, учні матимуть можливість не тільки перевірити свої здібності, а й долучитись до вдосконалення академічного діалогу, який сприятиме посиленню співпраці між школярами та науковцями.