Бер

Захист педагогічної практики

6 березня 2023 року відбувся, у форматі онлайн на платформі Google Meet, захист педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності  «Середня освіта. Румунська мова та література», а також студентів заочної форми навчання  спеціальності «Філологія. Румунська мова та література і англійська мова». На захисті педагогічної практики були присутні викладачі кафедри румунської та класичної філології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також стейкхолдери ОП: Ігнат І.А., директор Чернівецького ліцею № 6 імені Олександра Доброго, Констанчук С.І., провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Острицької сільської ради, Чернівецької області; Тодерян А.І., заступник директора з навчально-виховної роботи освітнього закладу Острицький ліцей Острицької сільської ради, Чернівецького району, Чернівецької області.

Як засвідчив захист, під час проходження практики, студенти продемонстрували добрі знання методики викладання румунської мови та літератури, педагогіки, психології, а також проявили відмінний контакт зі шкільним педагогічним колективом і учнями.