Бер

Педагогіка – це моє життя

3 березня 2023 року студенти третього і четвертого курсів кафедри румунської та класичної філології ЧНУ імені Юрія Федьковича разом з кандидатом культурології В.Г. Тодощук були слухачами онлайн-гостьової лекції «Педагогіка – це моє життя». Педагогіка добра Івана Зязюна у вимірах сучасності» до 85-річчя з дня народження академіка Івана Андрійовича Зязюна у межах серії просвітницьких вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле».

Лекцію читав Георгій Філіпчук, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, почесний доктор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, заступник голови Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, голова Конгресу українського інтелігенції.