Бер

Поетична імпреза «Наш джавелін і байрактар»

3 березня 2023 року у Всесвітній день письменника студенти кафедри румунської та класичної філології взяли участь у поетичній хвилинці, організованій Науковою бібліотекою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, під назвою «Наш Джавелін і Байрактар». Згадуючи крилатий вислів «Слово — це зброя», метою заходу була презентація поетичної антології про військову лірику: книга «Весна озброєна», яка охоплює поезії написані у перші місяці розпочатої Росією повномасштабної війни, і книга «Напочатку було Слово», у якій вміщені вірші, які були написані на полі бою. Поетичними текстами, вміщеними на сторінках цієї антології, є вірші, де автори описують пережитий біль. Вони відображають жахіття війни, перші місяці опору, масові злочини, страждання, але й віру в перемогу та велику і святу любов до своєї країни. Отже, організатори дійшли до висновку, що саме СЛОВО є новим фронтом у війні в Україні — інформаційним фронтом.