Бер

Всеукраїнська молодіжна конференція

2 березня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича було проведено Всеукраїнську молодіжну конференцію «Платон мені друг, але істина дорожча»: теоретико-практичні та методологічні аспекти розвитку сучасних гуманітарних наук. На цій конференції взяли участь 110 учасників, які представили всі регіони України, а також взяли участь науковці з Чехії та Німеччини. Серед доповідачів були студенти, аспіранти, викладачі та вчителі.
Кафедру румунської та класичної філології представив студент третього курсу Щербанюк Кетелин, який виступив з доповіддю
“Вірш Нікіти Стенеску «Leoaică tânără, iubirea» («Кохання, молода левиця»): семантика ритму” у секції “Літературознавство”. Секційні засідання були проведені у форматі круглого столу, де кожен міг поставити питання та висловити власну думку. Приємним доповненням було те, що виручені благодійні внески за конференцію організатори спрямують до одного із дитячих будинків Буковини.