Лют

Зустріч з випускниками

З нагоди Дня рідної мови на кафедру румунської та класичної філології відбулась зустріч з випускниками кафедри, відомими буковинськими культурними діячами: журналістом і перекладачем Тудором Андрієш (випуск 1977), архівістом та письменником Драгушем Олару (випуск 1978), журналісткою Фелічією Тома (випуск 1989), поетом і журналістом Василем Бику (випуск 1991), поетом і журналістом Ніколаєм Шапкою (випуск 1992), поетом і журналістом Віталієм Зигря (випуск 1997).

У надзвичайно теплій ностальгічній атмосфері випускники разом зі студентами кафедри проговорили про безцінний скарб рідної мови, її нескінченну милозвучність та особливість, що полягає у з’єднанні людей за допомогою їх сердець. Студентам пощастило почути про минуле, проговорити про майбутнє мови та отримати слова підтримки від випускників для подальшого успіху на обрану шляху.