Лют

Науковий семінар в межах ОНП “Філософія” (третього рівня вищої освіти)

Святослав Рачук – аспірант кафедри філософії та культурології філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (освітньо-наукова програма “Філософія”) – у форматі теоретичного семінару представив 21 лютого 2023 р. проєкт своєї наукової статті “Епістемологічний статус історичного знання в Новий час: філософська ретроспектива в контексті сучасності”. В обговоренні взяли участь науковці кафедри. Зокрема, до аналізу праці Святослава долучилися його наукова керівниця, завідувачка кафедри, докторка філософських наук, доцентка, Ольга Рупташ, доктори та кандидати філософських наук Марія Чікарькова, Микола Шкрібляк, Світлана Балінченко, Богдана Манчул, Ігор Руснак, кандидатка соціологічних наук Катерина Шестакова. Лунали запитання та слушні рекомендації щодо змістового й методологічного вдосконалення аспірантом тексту статті. Такі наукові події регулярно відбуватимуться й надалі.