Лют

Зустріч з методистом науково-методичного центру Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Євгенією Квітень

На філологічному факультеті відбулася зустріч студентів 3 курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова та література)» із методистом науково-методичного центру Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Євгенією Квітень, яка входить до Ради стейкхолдерів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та ради стейкхолдерів спеціальності «Середня освіта (українська мова та література)» на філологічному факультеті.

Є. Квітень ознайомила третьокурсників (які з 1 лютого розпочали проходження ознайомлювальної практики) з особливостями Нової української школи, процесом відбору й затвердження модельних навчальних програм та підручників з української мови та літератури для 5 – 6 класів.