Лют

Виробнича практика студентів 3-го курсу спеціальності “Соціальне забезпечення”

2 лютого 2023 року, згідно навчального плану ОП «232 Соціальне забезпечення» (бакалавр) на 3 курсі розпочалася виробнича (документознавча) практика (керівник доц. Гнатчук О. С.), яка проходить на базі Чернівецького обласного центру зайнятості. Мета практики: ознайомлення з організаційною структурою установи, відділів, з організацією діловодства у відповідних відділах установи. Окрім того, студенти мають можливість брати безпосередню участь у заходах, які проводить Обласний центр зайнятості, зокрема 7 лютого 2023 р. студенти мали можливість бути присутніми у щорічному ярмарку вакансій з відбору спеціалістів державної служби для Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області.