logo06
Лют
2023

Відбувся настановчий семінар по педагогічній практиці для студентів IV курсу спеціальності “Богослов’я”

1 лютого 2023 року на кафедрі філософії та культурології відбувся настановчий семінар по педагогічній практиці для здобувачів освіти 4-го року навчання (бакалавського рівня).

Згідно з навчальним планом ОП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 041 “Богослов’я” та відповідно до Наказу по ЧНУ імені Юрія Федьковича (№ 127 – ст від 30.01.2023 р. ) у період  з 2 лютого по 1 березня 2023 року студентів 4 курсу направлено для проходження педагогічної практики у заклади освіти.

Цього року базами педагогічної практики для студентів стали заклади загальної освіти м. Чернівці, а також Чернівецької та Тернопільської областей.

На настановчому семінарі були присутні: прот. Микола Щербань – гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 041 Богослов’я, прот. Микола Шкрібляк – гарант ОП третього рівня вищої освіти, спеціальності “Релігієзнавство” та співробітниця сектору організації освітнього процесу навчального відділу Університету п. Валентина Бузила.
У ході семінару було обговорено низку важливих питань щодо проходження практики у школах та особливості оформлення документації та звітності.

Залишити коментар

*

captcha *