Чер
2022

Відбулось обговорення викладання психолого-педагогічних дисциплін на філологічному факультеті

22 червня на засіданні Вченої ради філологічного факультету, в межах аналізу реалізації ОПП “Українська мова та література” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (українська мова та література), відбулось обговорення якості викладання психолого-педагогічних дисциплін для студентів вказаної ОПП. У засіданні взяли участь члени Вченої ради – провідні представники професорсько-викладацького складу філологічного факультету, серед яких декан, професор доктор філологічних наук Бунчук Б.І., завідувачі кафедр, гарант ОПП , завідувач кафедри української літератури, доцент, к.ф.н. Мальцев В.С., члени проєктної групи ОПП. До обговорення долучилися заступник начальника навчального відділу ЧНУ Марценяк І.В., адміністрація та викладачі факультету педагогіки психології та соціальної роботи, які забезпечують викладання більшої частини психолого-педагогічних дисциплін здобувачам вищої освіти ОПП (зокрема, декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Федірчик Т.Д., завідувач кафедри педагогіки та соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор Тимчук Л.І., завідувач кафедри практичної психології, кандидат педагогічних наук, доцент Радчук В.М. та ін.).

На засіданні виступили викладачі та представники адміністрації обох факультетів, гарант ОПП, заступник начальника навчального відділу ЧНУ Марценяк І.В., який ознайомив присутніх із результатами анонімного опитування студентів щодо якості викладання психолого-педагогічних дисциплін на філологічному факультеті.

Присутні відзначили плідність багаторічної співпраці факультетів, окреслили шляхи її подальшого поглиблення і вдосконалення.