Гру
2022

“ПОЛІФОНІЯ СКОВОРОДИНСЬКИХ ДИСКУРСІВ”: філологічний факультет організовує низку заходів, присвячених 300-річчю від дня народження Г.Сковороди

5-7 грудня 2022 року філологічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовує низку заходів, присвячених 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди, «ПОЛІФОНІЯ СКОВОРОДИНСЬКИХ ДИСКУРСІВ».

Пропонуємо долучитися до запланованих нами наукових, інтерактивних та мистецьких подій.

5 грудня 2022 року о 14.30 (VI корпус, авдиторія №58) відбудеться Круглий стіл, у якому візьмуть участь філософи, культурологи, богослови, літературознавці та перекладачі.

7 грудня 2022 року о 14.00 (VI корпус, авдиторія №24) заплановано філософський інтерактив «Бери вершину й матимеш середину!» – інтерактивний просвітницький захід для здобувачів вищої освіти.

7 грудня 2022 року о 15.00 (VI корпус, авдиторія №24)
відбудеться мистецький захід (літературна композиція) “Незглибимі джерела творчого феномену Григорія Сковороди”.