Лис

Диспут про свободу

24 листопада 2022 р. на базі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Івасюка відбувся диспут “Рефлексія свободи у філософії екзистенціалізму”.
Подія відзначилася представленням цікавої інформації про філософські ідеї цієї течії, популяризацією фахових книжок, дотичних до теми, і, звісно, жвавим дискусійним обговоренням.
Взяли участь представники кафедри філософії та культурології: доцентка Світлана Балінченко, аспірант Святослав Рачук (здобувач освітньо-наукової програми з філософії), магістранти Аліни Венгенр та Антон Попаденко, випускниця кафедри (тоді – філософсько-теологічного факультету), а нині співробітниця цієї книгозбірні Марія Катюха. Серед учасників заходу також – філологиня Марина Горбатюк, студент-програміст Євген Ткач, бібліотекарі та гості бібліотеки.
Світлини – із сайту згаданої бібліотеки.