Лис

Майбутні фахівці із соціального забезпечення зустрілися з практиками професії

22 листопада 2022 р. у межах Меморандуму про співпрацю кафедри філософії та культурології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Чернівецького міського центру соціальних служб відбулась зустріч здобувачів вищої освіти першого і третього курсів освітньої програми «Соціальне забезпечення» з фахівцями Центру. Висвітлено основні напрями його діяльності. Студенти цікавились особливостями професії соціального працівника (фахівця з нарахування соціальних виплат). Бесіда мала й інформативний, і практичний, профорієнтаційний вектор: співробітники центру наводили цікаві приклади та факти, які характеризують професію соціального працівника, а наприкінці зустрічі запросили охочих студентів до працевлаштування в їхній організації.