Лис
2022

Філософські і богословські ракурси теми страждання у фокусі уваги чернівецьких науковців

10 листопада 2022 р. відбувся черговий науково-теоретичний семінар кафедри філософії та культурології філологічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича.
Аспірантка освітньо-наукової програми “Філософія” ІІ-го року навчання Мирослава Петращук представила доповідь, де осмислила теоретико-методологічні аспекти експлікації поняття страждання в біоетиці крізь призму феноменологічної традиції.
Доцент кафедри, кандидат історичних і богословських наук, гарант бакалаврської освітньо-професійної програми “Богослов’я” Микола Щербань окреслив специфіку теологічної рефлексії над феноменом та концептом страждання.
В онлайн-зустрічі взяли участь здобувачі вищої освіти другого та третього рівнів освіти спеціальностей “Філософія”, “Релігієзнавство”, “Богослов’я”, “Культурологія”, викладачі та партнери освітніх програм кафедри. Відбулася цікава, взаємзбагачувальна дискусія.