Лис

З думкою про якість студентських досліджень

📝 11 листопада 2022 р. на кафедрі філософії та культурології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся методичний семінар з написання курсових (кваліфікаційних) робіт.
📝 Цього разу адресною авдиторією були студенти освітньої програми “Соціальне забезпечення”. Долучені були студенти І, ІІ ІІІ і IV курсів.
📝Доценти Тетяна Медіна та Сергій Яремчук познайомили присутніх із загальними засадами підготовки та виконання курсової роботи, основними вимогами до наукового апарату та цитування.
📝 Кандидатка соціологічних наук Катерина Шестакова поінформувала про важливість додержання норм академічної доброчесності при підготовці кваліфікаційних робіт та про чинні в державі й ЧНУ імені Юрія Федьковича механізми контролю відповідності текстів цим нормам.
📝Організатори семінару висловили сподівання, що представлені до уваги студентів матеріали будуть корисними та дозволять їм належно оформити і спрезентувати результати своїх дослідницьких напрацювань.