Лис
2022

Викладачі та студенти філологічного факультету взяли активну участь у благодійній Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій Всесвітньому дню науки

9-11 листопада 2022 року викладачі, докторанти, аспіранти та студенти філологічного факультету взяли активну участь у благодійній мультидисциплінарній Міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку», присвяченій Всесвітньому дню науки.

Науковий захід було організовано за ініціативи Ради молодих учених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Молоді доктори і кандидати наук, аспіранти і студенти нашого факультету презентували доповіді на чотирьох засіданнях секції «Гуманітарні науки та мистецтво», виступивши з актуальними темами: Святослав Васкул, Аліна Венгер, Анна-Діана Вікованюк, Юліанна Віщак, Ірина Горохолінська, Михайло Грубняк, Катерина Калинич, Андрій Квік, Ірина Лазоревич, Ігор Луцан, Олександр Марчук, Михайло Мілешкін, Наталія Нікоряк, Віталій Палагнюк, Мирослава Петращук, Антон Попаденко, Святослав Рачук, Володимир Роговський, Ігор Руснак, Алла Сажина, Іванна Струк, Альона Тичініна, Анна Щербань.

Більшість доповідачів є активними учасниками Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених філологічного факультету.

Усі виступи супроводжувались продуктивними дискусіями з іншими учасниками конференції, представниками Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Буковинського державного медичного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Київського національного університету технологій та дизайну, Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

До роботи редакційного комітету конференції долучилася Юліанна Віщак – студентка 6 курсу спеціальності «Видавнича справа і медіаредагування», редакторка видавництва «Рута».

До оргкомітету конференції увійшли в.о. голови Ради молодих учених ЧНУ, докторка філософських наук, доцентка кафедри філософії та культурології Ірина Горохолінська та голова Ради молодих учених філологічного факультету, кандидатка філологічних наук, асистентка кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури Альона Тичініна.

Із програмою конференції можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1S7E9XnBMTPU29NviOdmjogJXtCvk7RRj

Більше про конференцію тут: