Жов

Григорій Сковорода: погляд сучасних буковинців

На базі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну відбулася обласна науково-просвітницька конференція “Григорій Сковорода у діалозі із сучасністю”. Її присвята – до 300-річчя з дня народження мислителя.
Цей захід ініційовано Радою директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області (голова Ради – Алла Гапей, методист Ради, координатор конференції – випускник філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, краєзнавець, викладач філософських дисциплін Микола Семенюк).
Діалогували та дискутували освітяни і здобувачі освіти. Кафедру філософії та культурології представили завідувачка Ольга Рупташ (доповідь “Григорій Сковорода – людина-університет”) та магістрант ОПП “Філософія” Антон Попаденко (виступ про актуальність ідей щодо спорідненої праці).