Жов
2022

Компетенції з освіти дорослих – важлива додаткова опція, яка стане у пригоді і філософу, і культурологу, і філологу, і соціологу, і богослову, і фахівцю із соціального забезпечення.

Про це говорили 14 жовтня 2022 р. під час зустрічі магістрантів кафедри філософії та культурології філологічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича з Ларисою Маркуляк – керівницею Чернівецького університету третього віку імені А. Кольпінга. Пані Лариса розповіла про історію створення, особливості організації процесу навчання, викладачів, що присвячують частину свого часу і сил цій шляхетній справі, та й загалом про важливість просвітницької роботи з людьми “золотого віку”. Під час діалогу було розкрито та обговорено низку цікавинок вікової педагогіки. Визріли конструктивні пропозиції щодо потенційного долучення магістрантів та випускників до такої праці.