Вер

Благодійний перегляд фільму “Соловей співає”

День українського кіно!
09.09 2022 у стінах Чернівецького національного університету студенти мали нагоду переглянули фільм “Соловей співає”, зміст якого навіює на роздуми, змушує переосмислити проблеми сьогодення.

У фільмі “Соловей співає” намагалися зруйнувати міфи, які існують в нашому інформаційному просторі та “які століттями насаджувалися як єдина істина щодо меж, сфер носіїв української мови”.

Захід був організований профбюро філологічного факультету Чернівецького національного університету за підтримки Профспілкової організації студентів.

До перегляду долучилися заступниця декана філологічного факультету з навчально-виховної роботи Маркуляк Лариса Василівна та доцентка кафедри української літератури Кирилюк Світлана Дмитрівна. Після перегляду вони висловили свої враження, до дискусії також приєдналося студентство.

Перегляд фільму був спрямований на благодійність. Усі зібрані кошти будуть передані нашим захисникам та захисницям, адже саме завдяки ним ми маємо можливість проводити такі заходи
Слава Україні!