logo21
Вер
2019

Василик Любов Євгенівна

icon256icon256icon256icon256icon256

 


Докторка наук із соціальних комунікацій (2011)

Членкиня Національної спілки журналістів України. Медіа-експертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика (Київ) – регіональна координаторка (Чернівці)

Завідувачка кафедри журналістики (з 2010 року)

Була співкоординаторкою проєкту ЄС ТЕМПУС «Крос-медіа і якісна журналістика. Інновації в університетській освіті журналістів у мережевому суспільстві» (2012-2015). Працювала у проєкті ERASMUS “DESTIN” (2019-2022).

Членкиня Науково-методичної комісії з журналістики та інформації Міністерства освіти та науки України. Членкиня правління Чернівецького обласного осередку НМПУ. Голова Ради журналістської етики при ЧОО НСЖУ.

Журналістка сайту https://milukraine.net/

Закінчила курси ІМП (судова журналістика, медіа-право), Академію з прав людини для журналістів/журналісток, Академію викладачів журналістики ГО «Український інститут медіа та комунікації» у співпраці з Deutsche Welle Akademie за фінансової підтримки Федерального міністерства та розвитку Німеччини (BMZ)

Нагороди: Лауреатка премії ім.Ю.Федьковича (2013), Дипломантка XV Загальнонаціонального конкурсу НСЖУ (номінація «На видноті всього світу») за монографічне дослідження (2014)

Наукові інтереси: журналістська етика та медіа-стандарти, медіа-право, журналістське розслідування, кросмедійність