logoДоговори про співпрацю

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Управлінням культури Чернівецької обласної державної адміністрації

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Чернівецьким обласним художнім музеєм

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Чернівецьким обласним музеєм народної архітектури та побуту

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Чернівецьким обласним краєзнавчим музеєм

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Комунальним закладом «Чернівецьким обласним фаховим коледжем мистецтв ім. С. Воробкевича»

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Державним архівом Чернівецької області

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Управлінням охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Громадською організацією «Буковина інноваційна»

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Факультетом Православної Теології Університету «Овідіус», м. Констанца, Румунія. (Facultatea de Teologie Ortodoxă a Universităţii „OVIDIUS” din Constanţa – România)

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та університету „Aurel Vlaicu” din Arad (Румунія)

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та університету м. Тімішоара, Румунія (Universitatea de Vest din Timişoara)

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Івасюка.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Чернівецьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Буковинським державним медичним університетом.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Львівським національним університетом імені Івана Франка.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та управлінням освіти Чернівецької міської ради.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та громадською організацією «Центр громадської активності «Синергія».

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Байройтським університетом, Німеччина.

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Іспанським національним дистанційним університетом (ІНДУ)

Договір про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Буковинським державним медичним університетом