logoЗв’язки моралі, економіки, логіки – у фокусі уваги учасників німецько-українського наукового семінару

     5 жовтня 2022 р. за ініціативи кафедр філософії та культурології
(філологічний факультет) і фінансів та кредиту (економічний факультет) відбувся міжкафедральний науковий семінар «Суперечливі настанови етичного споживання».
    У межах угоди про міжнародну співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Байройтським університетом (Німеччина) з доповіддю «The Morality of Price/Quality and Ethical Consumerism» виступив професор практичної філософії і співдиректор магістерської програми Philosophy & Economics у Байройтському університеті Юліан Фінк.
    У семінарі взяли участь науковці та студенти згаданих кафедр, зокрема, активно долучилися до діалогу здобувачі магістерської освітньо- професійної програми «Філософія». Проблематика наукового семінару узгоджується із тематичними векторами низки дисциплін, які вивчаються на цій освітній програмі – зокрема, «Етика та естетика науки», «Аналітична філософія», «Комунікативна філософія».
    Модерувала подію завідувачка кафедри філософії та культурології, гарантка магістерської освітньо-професійної програми доцентка Ольга Рупташ. Серед енергійних учасників дискусії був і завідувач кафедри фінансів і кредиту професор Петро Нікіфоров.